AQUA AEROBIC a JUMPING v Orlických horách

Zveme vás na jarní tvořivý víkend v Deštném

Kdy: 8. - 10. března 2013
Kde:
Hotel ALFA 4YOU – Deštné v Orlických horách č.p. 78 a 79
Cena dospělí: 2.190 Kč
Cena děti: 1.050 Kč ( 3-12 let)
- děti do 3 let ZDARMA!, postýlka 100,-Kč/noc

Program: aqua aerobic, jumping, fitball, výroba jarních dekorací na Velikonoce, výroba šperků, tvoření svíček, překvapení :)

Cena obsahuje: ubytování, plnou penzi, aquaaerobic, jumping, fitball, volný vstup do bazénu

Cena neobsahuje = vybírá se na místě: materiál na výrobu dekorací, balneo služby (sauna, masáže, whirpool), fitness

JUMPING je dynamické aerobní cvičení na specifických trampolínách s řidítky, které doprovází motivující hudba. Skákejte s radostí se studiem LA FIESTA z Pardubic.

AQUA AEROBIC je zábavné cvičení ve vodě využívající odpor a vztlak vody a účinně tak zvyšuje fyzickou zdatnost, redukuje váhu a tvaruje tělo.

FIT BALL je cvičení na velkých míčích. Posílíte na něm všechny svalové skupiny. Čeká vás zábavné cvičení, u kterého se zapotíte.


Ubytování: Hotel ALFA pro náročného hosta (***)
www.hotel-alfa-destne.cz

Stravování: PLNÁ PENZE
Doprava: vlastní

UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí komfortní ubytování vhodné jak k relaxaci, tak i k aktivnímu odpočinku. Příjemně a útulně zařízené interiéry ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

 
REZERVACE tel: 604 957 197, email: svikova@aquanymburk.cz

 

letáček ke stažení


Více zde:

 

AKCE

Plavání se svobodnými delfíny

  Okouzleni krásou moře jsme se vrátili z plavby snů. Každý den jsme plavali se svobodnými delfíny v tyrkysové laguně Sataya a šnorchlovali a potápěli se. Tento krásný pocit bychom chtěli zažít znovu a tak příští rok opět vyplouváme na jachtě do Rudého moře. Rádi přivítáme stejně...
Celý článek

VANIČKOVÁNÍ

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči. Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku,...
Celý článek

Anketa

Jak si čistíte svá střeva?

půstem 35 13%

Celkový počet hlasů: 264