AQUA AEROBIC a POLE DANCE v KRKONOŠÍCH

Zveme vás na jarní tvořivé víkendy s aqua aerobicem, pole dance, kruhovým tréninkem a břišním tancem! Novinka: výuka plavání dětí

Kdy: 24. - 26. BŘEZNA, 7. - 9. DUBNA, 21. - 23. DUBNA 2017
Kde: Pension DANA v Krkonoších - Benecko
Cena : 2.100 Kč /dosp. osoba 

Děti od 0 do 4,99 let - ZDARMA
• Děti od 5 do 11,99 let - 50 % SLEVA
• Děti od 12 let na přistýlce - 30% SLEVA
• Děti plná penze: 90 kč/den (do pokoje se dají dát až dvě přistýlky)

* Cena obsahuje: ubytování, plnou penzi + veškeré cvičení, vzorek parfému, vstup do bazénu
Cena neobsahuje = vybírá se na místě: materiál na výrobu dekorací, balneo služby
(masáže, sauna)

Ubytování: v pensionu DANA (www.penzion-dana.cz)
Stravování: PLNÁ PENZE
Doprava: vlastní

Program: aqua aerobic, pole dance (tanec i posilování na tyči), kruhový trénink, orientální tanec, tvořivé jarní dekorace, výroba šperků

POLE DANCE účinně tvaruje tělo a dává průchod vašemu svůdnému Já. Skvěle vás pobaví a zpevní vaše tělo rovnoměrně od hlavy až k patě. Cvičí pro vás Veronika.

BŘIŠNÍ TANEC má pozitivní účinky na postavení těla, pružnost jednotlivých svalů, posílení svalů pánevního dna a zmírnění menstruačních bolestí. Břišní tanec také upravuje zažívání a pomáhá odbourávat stres. Cvičí pro vás Veronika.

BŘIŠNÍ PEKÁČ je účinné cvičení při němž dochází k posilování a vhodnému formování problémových partií (břišní, pánevní a hýžďové svalstvo) pomocí váhy vlastního těla.

AQUA AEROBIC je zábavné cvičení ve vodě využívající odpor a vztlak vody a účinně tak zvyšuje fyzickou zdatnost, redukuje váhu a tvaruje tělo.

KRUHOVÝ TRÉNINK je tréninková metoda, která se skládá z vybraných cviků (může jich být až 10 v „kruhu“) zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla. Motivací jsme si my samy.

ce zde:

UBYTOVÁNÍ: Pension Dana nabízí ubytování v krásném a klidném horském prostředí Krkonoš. Ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích. 4 z nich jsou bezbariérové.

BALNEO: Individuální masáže s vynikajícím masérem!, Sauna – 180Kč/hodinu.

REZERVACE na mobil: 604 957 197
         

AKCE

Plavání se svobodnými delfíny

  Okouzleni krásou moře jsme se vrátili z plavby snů. Každý den jsme plavali se svobodnými delfíny v tyrkysové laguně Sataya a šnorchlovali a potápěli se. Tento krásný pocit bychom chtěli zažít znovu a tak příští rok opět vyplouváme na jachtě do Rudého moře. Rádi přivítáme stejně...
Celý článek

VANIČKOVÁNÍ

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči. Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku,...
Celý článek

Anketa

Jak si čistíte svá střeva?

půstem 35 13%

Celkový počet hlasů: 264