JEČMEN a CHLORELLA

Máme tu Jaro a s ním přichází i očista těla :)
Vím, že mnoho z vás již prošlo detoxikací těla nebo jste právě v této fázi či se na očistu chystáte. I já si dopřávám
detox s Colo Vadou programem a vím, jak důležité je pečovat o svá střeva pravidelně, abychom udrželi trvalé zdraví.
 
Proto jsem se rozhodla od minulého roku a po celý tento rok k detoxu přidat právě "zeleňáky", abych udržela ve svých střevech zásadité prostředí a nebyla překyselená, což se děje nám všem.
Chlorella je skvělý čistič, antioxidant, jež sytí naše tělo, někdy mám pocit zasycení a tak méně jím, ale hlavně mi dodává mraky vitamínů. Je organicky pěstovanou zeleninou nejvyšší kvality a super palivem pro naše buňky.
Ječmen je zase bezva života budičem plným živých enzymů, pěstovaný na top kvalitní zásadité půdě. Více o nich najdete zde:
https://www.gw-int.net/katalog/jecmen/
https://www.gw-int.net/katalog/chlorella/

Vyzkoušela jsem, že když během roku na mě lezla nějaká infekce, zvýšila jsem dávku zeleňáků až na hodnotu své hmotnosti, což je docela síla, protože neumím pořádně polykat :)) a tělo se vyzdravilo mnohem rychleji, či vůbec neonemocnělo.
A tak bych přála nám všem zařadit zeleňáky mezi své zdravé potraviny. 
 
Mohou se vám změnit chutě, přejde potřeba sladkého i kávy :) i maso jím s rozumem.... A když už plavu v bazénu, tak energii hodně potřebuji, děti jsou akční, tak nemohu zůstat pozadu. No a když se mě ptáte, kde beru tu energii při lekcích aquaaerobicu, tak právě zelení jsou jedni z nich.
 
Co mě na zelených potravinách ale zajímá nejvíce jsou právě ta čistá střeva a pomoc při různých alergiích, migrénách, ženských problémech, přechodu, bolestech svalů a kloubů, úžasné výsledky jsou u onkologických pacientů, snižování vedlejších účinků ozařování. Dokonce se vyléčila paní s lupusem-ošklivá to nemoc  a po pravidelném zařazení zelených do jídelníčku je možné vysazení dlouhodobě užívaných léků!...
Ječmen a chlorellu mohou používat i těhotné ženy a děti od tří let a  to i děti s různými diagnózami.
 
Pokud i vás osloví obohatit svůj jídelníček o nový rozměr, napište mi nebo zavolejte.
Ať se staráme o své zdraví dlouhodobě!
 
Na všech pobytech, které letos plánuji budu mít ječmen a chlorellu s sebou :) Takže se můžeme domluvit na předání na Benecku, v létě na farmě či kdykoliv na lekcích aqua v Poděbradech.
 
Přikládám též cenu a množství
Chlorella - balení 1.230 tablet (330 g)
Ječmen - 250 dávek (250g)
Oba produkty se prodávají za jednotnou cenu 1.150 Kč

 
Ať jsou naše střeva ZÁSADITÁ - slovní hříčka SAD - zde roste naše zdraví:)
Ahoj, Markéta

AKCE

Plavání se svobodnými delfíny

  Okouzleni krásou moře jsme se vrátili z plavby snů. Každý den jsme plavali se svobodnými delfíny v tyrkysové laguně Sataya a šnorchlovali a potápěli se. Tento krásný pocit bychom chtěli zažít znovu a tak příští rok opět vyplouváme na jachtě do Rudého moře. Rádi přivítáme stejně...
Celý článek

VANIČKOVÁNÍ

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči. Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku,...
Celý článek

Anketa

Jak si čistíte svá střeva?

půstem 36 14%

Celkový počet hlasů: 265