Podmínky a pravidla cvičení aqua aerobicu

Vstup na cvičení je povolen pouze s platnou permanentkou (v případě kurzů) nebo po zaplacení jednorázového vstupu, opravňující účastníka ke vstupu do bazénu. Platnost permanentky je na uvedené předplacené období. Permanentka je přenosná a je platná 3 měsíce. Po skončení platnosti permanentky již nelze nárokovat vstup za případně nevyužité lekce.

Náhrada lekcí

V případě absence je možné čerpat náhradní lekce a to pouze na bazénu, kam je cvičící přihlášen. Náhrady lze uplatňovat pouze v rámci předplaceného období kterého se týkají. Nahrazování lekce je vždy nutné hlásit předem cvičitelce. Náhradu lekcí a vrácení peněz za absence nelze vymáhat. Nevyčerpané hodiny nelze převádět do dalšího období (kurzu).

:: Cvičení dětí do 15 let je umožněno jen v doprovodu osob starších 18 let.
:: Ze cvičení může být vyloučena osoba, která svým chováním a projevy narušuje průběh cvičení.
:: Před vstupem do bazénu je každý účastník kurzu povinen se osprchovat a použít mýdlo. Toto opatření je nutné pro zachování čistoty a hygienických parametrů vody v bazénu.
:: Účastník cvičení je povinen si své osobní věci (oděv, popř. obuv) uložit a řádně uzamknout v k tomu určené šatní skříňce či šatně. Cennosti je doporučeno si vzít s sebou do prostoru bazénu.
:: Účastníkům cvičení jsou pomůcky ke cvičení zapůjčeny a je třeba s nimi zacházet ohleduplně a podle pokynů cvičitele.
:: Pomůcky ke cvičení neplní funkci záchranných prostředků, plní funkci stabilizační, nadlehčovací.
:: Zdravotní stav účastníků cvičení není zkoumán a je dokládán pouze dobrovolným písemným prohlášením účastníka. Při doložení tohoto prohlášení je účastník informován o vlivech cvičení na jeho zdravotní stav.
:: Účastník cvičení zodpovídá za svůj zdravotní stav a cvičí dobrovolně na vlastní riziko.
:: Přihláškou do kurzu a vstupem do bazénu se každý účastník dobrovolně podrobuje Provoznímu řádu bazénu, Podmínkám a pravidlům pro cvičení aqua-aerobicu a organizačním pokynům cvičitele.

AKCE

Plavání se svobodnými delfíny

  Okouzleni krásou moře jsme se vrátili z plavby snů. Každý den jsme plavali se svobodnými delfíny v tyrkysové laguně Sataya a šnorchlovali a potápěli se. Tento krásný pocit bychom chtěli zažít znovu a tak příští rok opět vyplouváme na jachtě do Rudého moře. Rádi přivítáme stejně...
Celý článek

VANIČKOVÁNÍ

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči. Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku,...
Celý článek

Anketa

Jak si čistíte svá střeva?

půstem 36 14%

Celkový počet hlasů: 265