Vaničkování

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců

Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči.

Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku, podpoření chuti k jídlu, adaptaci na vodní prostředí, snadný a úspěšný přestup do bazénu, kladný vliv na psychomotorický vývoj.

Pravidelně plavající děti mají daleko menší problémy s odcházením střevních plynů a s bolestmi bříška než děti, které neplavou ani necvičí.

Pohyb ve vodě napomáhá odstranění různým nedostatků a vad držení těla. Plavání posiluje rovněž zádové svaly udržující správné zakřivení páteře. Pobyt ve vodě a aktivní cvičení příjemně unavuje a podporuje chuť k jídlu. Děti dobře jedí i spí, jsou klidnější a celkově zdravě prospívají.

Máte doma vanu? Přijedu za Vámi v okolí Sadské, Nymburka a Poděbrad.

Během návštěvy u Vás doma probereme témata jako je: správná manipulace s miminky (nošení, zvedání…), otužování, správné podmínky pro ukládání ke spánku, abeceda potápění, miminko namasírujeme a ještě předtím si spolu dopřejeme radost z plavání.

Lekce trvá 60 min. Cena: 6 lekcí - 2.400 Kč , jednorázově 450 Kč (vč. dopravy)

Během šesti základních lekcí se seznámíme s pravidly a principy plavání, postupně Vás naučím úchopy a polohování miminka ve vodě vzhledem k jeho věku a psychomotorickému vývoji. Lekce trvá většinou hodinu, přičemž vlastní pobyt miminka ve vodě se pohybuje od 10 do 25 minut v závislosti na věku, pokročilosti a náladě plaváčka. Lekce také obsahuje ukázku kojenecké masáže i poradenství výživy.

Kontaktujte mne na mobil: 604 957 197

Těším se na Vás i Vaše miminko

AKCE

Plavání se svobodnými delfíny

  Okouzleni krásou moře jsme se vrátili z plavby snů. Každý den jsme plavali se svobodnými delfíny v tyrkysové laguně Sataya a šnorchlovali a potápěli se. Tento krásný pocit bychom chtěli zažít znovu a tak příští rok opět vyplouváme na jachtě do Rudého moře. Rádi přivítáme stejně...
Celý článek

VANIČKOVÁNÍ

VANIČKOVÁNÍ od 6 týdne (po zahojení pupíku) do 6. měsíců Vaničkování neboli plavání kojenců v baby clubech nebo v domácím prostředí. Po ukončeném 6. měsíci přechází miminko na bazén s ostatními dětmi a rodiči. Proč vaničkovat? Výhody: otužování, zlepšení peristaltiky střev, prohloubení spánku,...
Celý článek

Anketa

Jak si čistíte svá střeva?

půstem 36 14%

Celkový počet hlasů: 265